Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Kabri Cin Korku Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

4.715 views

Kabri Cin Korku Filmi İzle

Ülkemizde 2015 Kasım’ında gösterime girmesi planan Kabri Cin izle adlı filmin, yönetmen koltuğuna genç sinemacı Volkan Adıyaman oturmuştur. Senaryosu Çoşkun Gündoğdu ve Volkan Adıyaman ikilisi tarafından kaleme alınan Kabri Cin, üç farklı zaman diliminde gelişen cin çıkarma olaylarını farklı bir bakış açısıyla ele alınmış ve bizlere sunulmaya çalışılmıştır.

Korku ve gerilim türündeki Kabri Cin adlı eserin, yapımcılık görevini Göktuğ Pehlivan ve Oğuz Sözen ikilisi üstlenmiştir. Genç yönetmen Volkan Adıyaman’ın ilk uzun metrajlı sinema filmi olan Kabri Cin’de şu isimler Sevil Uyar (Deniz), Halit Karaata (Haşim), Volkan Başaran (Tolga), Gökçe Marak (Yeşim), Turgay Başyayla (Demirci), Bekir Aslantaş (Kudret Ağa), Hasret Perçin (Elif), Aylin Kılıçaslan (Emine), Mehmet Vanlıoğlu (Nezir hoca) ve Turgay Tanülkü rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle