Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Kader Predestination 2014 Türkçe HD İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.406 views

Kader Predestination 2014 Türkçe HD İzle

Uzun zamandır merakla beklenen baş rolünü Ethan Hawke’nin oynadığı 2014 Avustralya yapımı aksiyon, dram ve gizem türündeki Kader Türkçe dublaj izle Predestination filmi ile karşınızdayız. Robert A. Heinlein’in “All You Zombies” isimli romanından uyarlanarak Michael Spierig, Peter Spierig (The Spierig Brothers) tarafından senaryosu yazılan ve yönetilen Predestination 2014 izle filmi 28 Ağustos 2014 tarihinde Avustralya’da sinema severlerin beğenisine sunulmuştur.

Ülkemizde vizyona girmemiş olan Predestination filminin konusundan kısaca bahsedecek olursak. The Barkeep (Ethan Hawke) gizli bir departman için çalışmakta olan zaman içinde yolculuk yapabilen bir ajandır. 1975 yılında New York’ta gerçekleştirmiş olduğu bir eylem ile 11.000 kişinin ölümüne sebep olan Fiyasko Bombacısı adlı teröristin peşindedir. Teröristin son eyleminde bombayı imha eden ajan The Barkeep’in çıkan patlama sonucunda yüzü tanınmayacak hale gelir. ajan The Barkeep kim olduğu bilinmeyen bir kişi tarafından zaman makinası ile 1992 yılına getirilerek yüz ameliyatı yaptırılır. Yüzü iyileşen Ajan The Barkeep’e gizli departman tarafından son bir iş verilmesiyle, 1970 yılının New York’una geri dönen Ajan The Barkeep bir barda barmen olarak çalışmaya başlar.

Bir gün bara gelen bir köşe yazarı ile konuşmaya başlayan Ajan The Barkeep, köşe yazarı ile bir şişe likörüne iddiaya girer. İddanın kousu ise köşe yazarının anlatacak olduğu hikayenin barmen tarafından duyduğu en iyi hikaye olursa bir şişe likör kazanacak olmasıdır. Köşe yazarı aslında eskiden Jane adında bir kız çocuğu olduğunu söyler. Space Corp adlı bir şirkete iş başvurusu yaptığında girdiği testlerde çift cinsiyetli olduğunu gördüklerini ve şirket yetkililerinden olan Bay Robertson tarafından işe kabul edilmediğini söyler. Cleveland’da hayatına devam eden Jane, birgün bir yabancıyla tanıştığını ve ondan hamile kaldığını anlatır. yabancının ortadan kaybolduğunu ve doğum sırasında vücudunda oluşan anormal değişikliklerin olmasıyla operasyon yapılan genç kadın Jane (Sarah Snook)’un evlenmemiş Anne rumuzunu kullanarak hayatına erkek olarak devam etmesi gerektiğini ve doğan kız çocuğunu bilinmeyen bir kişi tarafından kaçırıldığını öğrenir.

Köşe yazarı anlattığı bu hikaye ile bir şişe likörü kazanmış olur. Barmen jane’nin yeni adının John olduğunu ve geçmişi hakkında bilgiler vermesi ile ikili barın bodrum katına inerler. Barmen Jane’e Bay Robertson için çalıştığını ve kendisini terk eden adamı öldürmek isteyip istemediğini sorar. Evet cevabı ile 1963 yılının Clevelans’ına zamanda yolculuğu yapan ikili önce Fiyasko Bombacısını sonrada Jane’i terkeden adımı öldürmek için yola düşerler. Ajan The Barkeep Fiyasko Bombacısının olduğu yere gider ama bombayı başkasının engellediğini görür. Yüzü parçalanmış yerde yatan kişiyi hastaneye götürür. John ise Cleveland Üniversitesi’ne giderek kendisinin eski hali Jane ile tanışır. Jane ile tanışmasıyla ilginç bir hal alacak olan filmin oyuncu kadrosunda. Ethan Hawke (The Barkeep), Sarah Snook (The Unmarried Mother), Noah Taylor (Mr. Robertson), Christopher Kirby (Mr. Miles), Christopher Sommers (Mr. Miller) ve Kuni Hashimoto (Dr. Fujimoto) yer almaktadırlar. 7,5 IMDb puanlı 1 saat 37 dakikalık Predestination filmini sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri