Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Kadınlar Kenti – La Citta Delle Donne – City Of Women SeyretIMDB:

Yorum yapılmamış

932 views

Kadınlar Kenti – La Citta Delle Donne – City Of Women Seyret

Başrollerini Marcello Mastroianni ve Anna Prucnal’ın paylaşmış olduğu Kadınlar Kenti izle adlı filmin, yönetmenliğini “Varyete Işıkları”, “Beyaz Şeyh”, “Aylaklar”, “Sonsuz Sokaklar”, “Kalpazanlar Çetesi”, “Cabiria’nın Geceleri”, “Tatlı Hayat”, Sekiz Buçuk”, “Ruhların Giulietta’sı”, “Satyricon”, “Roma’da Aşk Başka”, “Amarcord”, “Kazanova”, “Orkestra Provası”, “Ve Gemi Gidiyor”, “Ginger ve Fred”, “Intervista” ve “Ay’ın Sesi” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Federico Fellini üstlenmiştir. Senaryosu Bernardino Zapponi ve Federico Fellini ikilisi tarafından ele alınan La Citta Delle Donne, bir tren yolculuğu esnasında tanışıp haşır neşir olduğu kadını trenden indikten sonra takip edip kaybeden, fakat daha sonra kendini bambaşka bir yerde bulan Snaporaz adlı genç adamın, yaşadıklarını konu edinmektedir.

1980 İtalya ve Fransa ortak yapımı olan City Of Women adlı film, o dönem birçok etkinlikte yer alıp toplamda 6 değerli ödül elde etmiştir. 2 saat 19 dakika süresi olan komedi ve dram türündeki Kadınlar Kenti adlı filmin, yapımcılık görevini Franco Rosselini, Daniel Toscan du Planiter ve Renzo Rossellini üstlenmiş, müziklerini ise Luis Bacalov ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,1 olan Kadınlar Kenti adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Marcello Mastroianni (Snaporaz), Anna Prucnal (Elena), Bernice Stegers (Woman on train), Jole Silvani (Motorcylist), Donetella Damiani (Donatella), Ettore Manni (Dr. Xavier Katzone) ve Fiammetta Baralla (Onlio) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle