Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Kalbin Direnişi 2014 Türkçe Dublaj İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.705 views

Kalbin Direnişi 2014 Türkçe Dublaj İzle

Adından da anlaşıldığı gibi (The Normal Heart), 1985 yılında Larrr Kramer tarafından yazılmış olan tiyatro oyununu, yönetmen Ryan Murphy’nin penceresinden beyaz perdeye yansıtılmıştır. 1980’li yılların Amerikasında geçen Kalbin Direnişi Türkçe dublaj filmi AIDS virüsünü eşcinsel erkeklerin bulaştırıp yaydıklarına inanan halka karşı. Amerikalı yahudi bir yazar olan Mark Ruffalo (Ned Weeks), iki arkadaşı ile birlike AIDS virüsünü eşcinsellerin değil, her insanda olabileceğine inanıp, bunun üzerine araştırma yapmalarını ve başlattıkları kampanya ile bütün eşcinselleri aynı çatıda toplamalarını konu alan 8,0 IMDB puanlı Kalbin Direnişi filminde. Mark Ruffalo (Ned Weeks) ve Matt Bomer (Felix Turner) filmde göstermiş oldukları muhteşem oyunculukla başrol koltuğunda oturmaktadır.

Filmin oyuncu listesine kısaca göz atacak olursak. Julia Roberts (Dr. Emma Brookner), Jonathan Groff (Craig), Jim Parsons (Tommy Boatwright), Taylor Kitsch (Bruce Niles) ve Joe Mantello (Mickey Marcus)’u görmüş oluruz. Kalbin Direnişi filmi muhteşem oyuncu kadrosuyla 25 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girmiş ve eleştirmenlerden tam not almıştır. 2 dalda Emmy, 1 dalda Altın Küre ve 3 dalda Tony AWards ödülü kazanan The Normal Heart filmi, 2 saat 12 dakikalık dram tarzında bir sinema filmi çekilerek, sinema severlerin izlenimine sürülmüştür.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle