Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Kalifornia 1993 Online İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

680 views

Kalifornia 1993 Online İzle

Kalifornia filmi izle yönetmen koltuğuna “60 Saniye”, “Kod Adı Kılıçbalığı” ve “Cadılar Zamanı” filmlerinden tanıdığımız Amerika’lı sinemacı Dominic Sena abimiz oturmaktadır. Kalifornia adlı filmin senaryosu Tim Metcalfe’nin yazmış olduğu bir hikayeden uyarlanıp Stephen Levy ve aynı isim tarafından senaryo aşamasına getirilmiştir. Bir çok festivalde yer alan bu eser toplamda 4 değerli ödülün sahibi olmuştur. 1993 ABD yapımı olan Kaifornia adlı film dram, gerilim ve suç türündedir. 1 saat 57 dakika süresi olan bu eser konusu itibarıyla üniversiteden yeni mezun olmuş genç gazeteci ve sevgilisinin ülke topraklarını gezip seri katiller hakkında yazacakları kitap için yaptıkları araştırmaları ele alıp bizleri daha sonra akıl almaz olayların içine dahil edecektir.

Bütçesi 8 500 000 dolar olan bu müthiş filmin yapımcılık görevini Jonathan Demme, Peter Saraf ve Edward Saxon üstlenmiştir. IMDb puanı 6,7 olan Kalifornia adlı filmin müziklerini besteleyen isim Carter Burwell olmuştur. Tecrübeli yönetmen Dominic Sena’nın oyuncu seçimleri şu isimler Brad Pitt (Early Grayce), Juliette Lewis (Adele Corners), David Duchovny (Brian Kessler), Michelle Forbes (Carrie Laughlin), JohnZarchen (Peter) ve David Rose (Eric) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle