Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Kanada Salamı – Canadian Bacon Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

612 views

Kanada Salamı – Canadian Bacon Filmi İzle

Dünya prömiyerini 1995 Cannes Film Festivali’nde yapan Kanada Salamı izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Roger & Me”, “The Big One”, “Benim Cici Silahım”, “Fahrenheit 9/11”, “Hasta”, “Captain Mike Across America”, “Kapitalizm: Bir Aşk Hikayesi” ve “Where To Invade Next” belgesel filmlerinden tanıdığımız dünayaca ünlü Amerikalı politik sinemacı Michael Moore olmuştur. 1 saat 31 dakika süresi olan komedi türündeki Canadian Bacon adlı film, Soğuk Savaş’ın sona erdiği dönemde, Amerika ekonomisini canlandırmak için Kanada’ya uyduruk bir sebepten ötürü savaş açmaya karar veren ve bu durumu ellerine yüzlerine bulaştıran ABD yetkililerinin yaptıkları, mizahi bir dille yerden yere vurulmaktadır.

1995 ABD yapımı olan Kanada Salamı adlı filmin, yapımcılık görevini David Brown, Ron Rotholz ve Michael Moore üstlenmiş, müziklerini ise Elmer Bernstein ve Peter Bernstein ikilisi ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 5,9 olan Kanada Salamı adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler John Candy (Sheriff Bud Boomer), Alan Alda (President of the United States), Rhea Perlman (Honey), Kevin Pollak (Stu. Smiley), Rip Torn (GeneralDick Panzer), Kevin J. O’Connor (Roy Boy), Bill Nunn (Kabral) ve G.D. Spradin (R. J. Hacker) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle