Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Kanat: Vecihi Hürkuş 2015 İzle

    Genişlet


Yorum yapılmamış

2.166 views

Kanat: Vecihi Hürkuş 2015 İzle

Usta aktör Mehmet Ulay’ın başrolünü yakışıklı genç aktör İlhan Şen ile paylaşmış olduğu Kanat: Vecihi Hürkuş izle adlı filmin, yönetmenliğini Mehmet Çetin ve Ozan Uzunoğlu ikilisi üstlenmiştir. Senaryosu Mehmet Çetin tarafından kaleme alınan Kanat: Vecihi Hürkuş, ülkemizin sivil havacılık tarihinde kıymeti bilinmemiş isimlerinden biri olan Vecihi Hürkuş’un gerçek yaşam öyküsünü konu edinmektedir. Bu kısa özet faslımızdan sonra şimdi de bu müthiş eserin diğer detaylarına değinelim.

Yapımcılığını da Mehmet Çetin’in üstlenmiş olduğu Kanat: Vecihi Hürkuş adlı eserin, harika müziklerini ise Jale Kibritçioğlu ve Ali Akaçça ikilisi ele alıp bestelemiştir. 2015 yapımı dram, tarih ve biyografi türündeki Kanat adlı filmde şu isimler Mehmet Ulay, Nursel Ergin, İlhan Şen, Cihan Özdeniz, Abdül Süsler, Hakan Dilbercioğlu, Jennifer Barrow ve George Stone rol almıştır.

Bu müthiş eser ile ilgili daha farklı bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle