Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Kanlı Postal 2015 Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

2.109 views

Kanlı Postal 2015 Filmi İzle

Türk sinemasına Yılmaz Güney’le çalışarak adımlarını atan yönetmen Muhammet Arslan, uzun bir aradan sonra tekrardan kamera arkasına geçip, bizler için 12 Eylül Darbesi döneminin sembolü haline gelen Diyabakır Cezaevi’nde yaşananları, 11 Eylül 2015’te vizyona girecek olan Kanlı Postal izle adlı filmiyle aktarmaya çalışmıştır. Senaryosu Ebru Arslan ve Muhammet Arslan ikilisi tarafından kaleme alınan Kanlı Postal, 12 Eylül 1980 Askeri darbesiyle Diyarbakır Cezaevi’ne konulan ve birçok işkenceye maruz kalan mahkumların gerçek yaşam hikayesini konu edinmektedir.

Yapımcılığını Ebru Arslan’ın üstlenmiş olduğu esere yaklaşık 2 milyon TL harcanmıştır. Dram türündeki Kanlı Postal adlı filmde şu isimler Levent Akkök (Kemal pir), Mesut Akusta (Komutan Esat), Ertunç Alıcı (Boksör), Kemal Denizci (Süryani Murat), Nevin Efe (Düriye Ana), Mihriban Er (Sakine Cansız), Cansu Fırıncı (Horoz), Barış Koçak (Mazlum Doğan), İncilay Şahin (Lahime Öğretmen) ve Turgay Tanülkü (Sofi) yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle