Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Kapışma 2000 Online İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.518 views

Kapışma 2000 Online İzle

10 Kasım 2000 tarihinde gösterime girmiş olan Kapışma online izle filmi gerek oyuncu kadrosu gerekse de teknik ekibi olarak çok başarılı bir yapımdır. 2000 İngiltere, ABD ortak yapımı olan eserin orijinal adı Snatch.’dır. Komedi, gerilim ve suç türündeki film vizyona girdiği dönemde tüm dünyada ve Türkiye’de izleyici rekoru kırmıştır.

Guy Ritchie’in yazıp yönettiği Kapışma 2000 filminin oyuncu kadrosuna baktığımız zaman Jason Statham, Stephen Graham, Brad Pitt, Benicio Del Toro, Vinnie Jones gibi başarılı isimleri görüyoruz. Lisansı olmayan amatör boksörleri dövüştürüp bundan para kazanan Türk adında bir organizatör ve Çingene lakaplı Mickey arasında geçen olaylar izleyiciyi ekran başına kitlemektedir.

Tüm bu olaylar gelişirken kaybolan bir elmas ve bunu bulma mücadelesi de Kapışma filmine ayrı bir hava katmıştır. 8,3 gibi yüksek bir IMDb puanına sahip olan eser en çok oy alan 250 film listesinde 92. sırada yer almaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri