Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Kapitalizm: Bir Aşk Hikayesi – Capitalism: A Love Story HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

353 views

Kapitalizm: Bir Aşk Hikayesi – Capitalism: A Love Story HD İzle

Dünya prömiyerini 2009 Venedik Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 2 değerli ödül ile ayrılan Kapitalizm: Bir Aşk Hikayesi izle adlı belgesel filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Roger & Me”, “Kanada Selamı”, “The Big One”, “Benim Cici Silahım”, “Fahrenheit 9/11”, “Hasta”, “Captain Mike Across America” ve “Where To Invade Next” belgesel filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İrlanda asıllı Amerikalı usta sinemacı Michael Moore olmuştur. 2 saat 7 dakika süresi olan Capitalism: A Love Story adlı belgesel film, doymak bilmez birtakım aç gözlü şirketlerin yanlış politikaları altında ezilen kitlelerin trajik öyküsünü ele almaktadır.

2009 ABD yapımı olan Kapitalizm: Bir Aşk Hikayesi adlı belgesel film, o dönem Venedik dışında birçok etkinliğe de katılarak ödül sayısını 4’e yükseltmişir. Bütçesi 20 milyon dolar olan Capitalism: A Love Story adlı filmin, yapımcılık görevini Michael Moore ve Anne Moore üstlenmiş, müziklerini ise Jeff Gibbs ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,4 olan Kapitalizm: Bir Aşk Hikayesi adlı belgesel filmde, şu isimler William Black, Jimmy Carter, Elijah Cummings, Baron Hill, Marcy Kaptur, John McCain, Michael Moore, Sarah Palin, Bernie Sanders ve Wallace Shawn ön plana çıkıp, bizleri aydınlatmaya çalışmışlardır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle