Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Karanlığı Taramak A Scanner Darkly İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.239 views

Karanlığı Taramak A Scanner Darkly İzle

Baş rolünde Keanu Reevees’in oynamış olduğu Karanlığı Taramak izle adlı film Philip K. Dick’in aynı adlı romanından Richard Linklater tarafından senaryo aşamasına getirilmiş ve yönetilmiştir. 2006 ABD yapımı olan bu eser galasını aynı yıl Cannes Film Festivali’nde yapıp sinema eleştirmenleri tarafından gayet iyi notlar alıp ödül yolculuğuna başlamıştır. A Scanner Darkly adlı eser katılmış olduğu etkinliklerden toplamda 5 değerli ödül alıp yoluna devam etmiştir. Ülkemizde ise 3 Kasım 2006’da aynı adla vizyona giren bu yapım animasyon,gizem, bilim kurgu ve gerilim türündedir. A Scanner Darkly isimli filmin kısaca konusuna değinelim.

Amerikan hükümet yetkilileri uyuşturucuya karşı vermiş oldukları çetin mücadeleyi kaybetmek üzeredir. Yetkililer son bir hamle yapıp uyuşturucu yüzünden nesleğinden olan ajan Fred Bob’u tekrardan göreve çağırp bu ajanın zihnine bir takım programlar yerleştirip bu savaşı kazanmaya çalışacaktır. Bütçesi 8.500.000 dolar olan bu yapımın gişe getirisi ise yaklaşık 8 milyon dolar olmuştur. 1 saat 40 dakika süresi olan bu eserin yapımcılık görevini Tommy Pallotta, Anne Walker-McBay, Palmer West, Jonah Smith ve Erwin Stoff üstlenmiştir. IMDb puanı 7,1 olan bu yapımın güzel müziklerini ise Graham Reynolds bestelemiştir. Tecrübeli yönetmen Richard Linklater’in oyuncu seçimleri şu isimler Keanu Reevees (Fred / Bob Arctor), Winona Ryder (Donna), Robert Downey Jr. (James Barris), Woody Harrelson (Luckman), Rory Cochrane (Freck) ve Melody Chase (Arctor’s Wife) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle