Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Karanlık Gölgeler – Dark Shadows Türkçe Dublajlı İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.134 views

Karanlık Gölgeler – Dark Shadows Türkçe Dublajlı İzle
720p

Birçok ünlü yıldızın oyuncu kadrosunda yer almış olduğu Karanlık Gölgeler izle adlı film, 1750’lerin İngiltere’sinden Amerika’ya taşınmaya karar veren ve bir liman şehrine yerleşen Barnabas Collins adındaki zengin ve çapkın vampirin, hikayesini ele almaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle