Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Karanlık Vadi Filmini Full HD Bedava İzle


IMDB: ,

Yorum yapılmamış

2.451 views

Karanlık Vadi Filmini Full HD Bedava İzle

2014 Almanya Film Festivalinde 8 dalda ödüle ve 2015 Avustralya Film Festivalinde 7 dalda ödüle layık görülmüş olan Avusturya ve Almanya ortak yapımı Karanlık Vadi Türkçe dublaj izle filmi ile tekrardan karşınızdayız. Thomas Willmann’ın 2010 yılında yazmış olduğu film ile aynı isime sahip en çok satanlar listesindeki romanından uyarlanarak Martin Ambrosch ve Andreas Prochaska tarafından senaryosu yazılmış olan orijinal adı Das finstere Tal filminin yönetmen koltuğunda “3 gün içinde öleceksin ” ve “Die unabsichtliche Entführung der Frau Elfriede Ott” filmlerinden tanıdığımız Avustralyalı sinemacı Andreas Prochaska oturmaktadır.

Stefan Arndt ve Helmut Grasser’in yapımcılığını üstlenmiş oldukları Karanlık Vadi filminin konusundan kısaca bahcedecek olursak, 19. yülyıl sonlarında kötü hava koşulları nedeniyle Avustralya alplerin bir köyüne sığınan Greider (Sam Riley) kışı geçirmek için kalacak bir yer aramaktadır. Brenner ailesinin sözü geçtiği bu kasabaya nereden ve ne için geldiği bilinmeyen Greider, kasaba halkı ile yaptığı pazarlıklar sonucu kışı geçirmek için bir kese altın karşılığında Bayan Gaderin (Carmen Gratl)’in evine yerleşir. Kısa bir süre Brenner ailesinin oğullarından birinin bir kaza sonucu ölmesi ile bütün gözler kasabaya yeni gelen esrarengiz kişi Greider’in üzerinde toplanacaktır.

7,2 IMDb puanlı western türündeki Karanlık Vadi bedava izle filminin oyuncu kadrosunda Sam Riley (Greider), Tobias Moretti (Hans Brenner), Helmuth Häusler (Hubert Brenner), Martin Leutgeb (Otto Brenner), Johannes Nikolussi (Rudolf Brenner), Clemens Schick (Luis Brenner) yer almaktadır. 6.350.000 euroluk bütçe ile çekilmiş olan Das finstere Tal filminin ülkemizdeki gösterim tarihi bilinmemektedir. 1 saat 54 dakikalık Karanlık Vadi filmini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle