Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Karanlıktan Önce Full HD Online İzle (2000)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

469 views

Karanlıktan Önce Full HD Online İzle (2000)

Dünya prömiyerini 2000 Venedik Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 4 değerli ödül ile ayrılan Karanlıktan Önce izle adlı filmin, yönetmen koltuğuna “Basquiat”, “Kelebek ve Dalgıç” ve “Miral” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı usta sinemacı Julian Schnabel oturmuştur. Senaryosu Cunningham O’Keefe, Julian Schnabel ve Lazaro Gomez Carriles üçlüsü tarafından kaleme alınan Before Night Falls, Kübalı şair ve yazar Reinaldo Arenas’ın aynı adlı otobiyografik romanından uyarlanmıştır. 2 saat 13 dakika süresi olan biyografi ve dram türündeki Antes Que Anochezca adlı film, Kübalı şair ve yazar Reinaldo Arenas’ın çocukluğundan başlayıp Amerika’ya kadar uzanan yaşam öyküsünü ele almaktadır.

2000 ABD yapımı olan Karanlıktan Önce adlı film, o dönem Venedik dışında birçok etkinliğe katılarak ödül sayısını 15’e yükseltmiştir. Yapımcılık görevini Jon Kilik’in üstlenmiş olduğu Before Night Falls adlı filmin, müziklerini ise Carter Burwel ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,3 olan Karanlıktan Önce adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Javier Bardem (Reinaldo Arenas), Johnny Depp (Bon Bon / Lieutenant Victor), Sean Penn (Cuco Sanchez), Diego Luna (Carlos), Lia Chapman (Lolin), Oliver Martinez (Lazaro Gomez Carriles), Andrea Di Stefano (Pepe Malas) ve Santiago Magill (Thomas Diego) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle erotik filmler 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri