Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Katilö – The Midwife – Ebe 2015 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

589 views

Katilö – The Midwife – Ebe 2015 İzle

Finlandiya ve Litvanya ortak yapımı olan Ebe 2015 izle adlı filmin, yönetmenliğini “Nightwish: End of an Era”, “Kiracı” ve “Puhdistus” filmlerinden tanıdığımız Finlandiyalı deneyimli sinemacı Antti Jokinen üstlenmiştir. Senaryosu Katja Mettu ve Antti Jokinen ikilisi tarafından kaleme alınan The Midwife, Katja Kettu’nun aynı adlı romanından uyarlanmıştır. 1 saat 59 dakika süresi olan romantik, dram ve savaş türündeki Katilö adlı film, 2. Dünya Savaşı sırasında Finlandiya’da, küçük bir kasaba ebelik yapan Helena adlı genç kadının, yaşam öyküsü ele alınmaktadır.

Yapımcılık görevini Jukka Helle, Milda Leipute ve Markus Selin üçlüsünün üstlenmiş olduğu Ebe adlı filmin, müziklerini ise Pessi Levanto ele almıştır. IMDb’si 6,1 olan Katilö adlı filmde, şu isimler Krista Kosonen (Helena), Leea Klemola (Aune), Tommi Korpela (Gödel), Lauri Tilkanen (Johannes), Elina Knihtila (Heta), Pirkka-Pekka Petelius (Jouni) ve Marius Repsys (Soldier in Tower) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle