Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Kavanoz Kafa-Jarhead Türkçe Dublaj İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.304 views

Kavanoz Kafa-Jarhead Türkçe Dublaj İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, Oskarlı İngiliz sinemacı Sam Mendes’in yönetmenliğini üstlenmiş olduğu Kavanoz Kafa Türkçe dublaj izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Anthony Swofford’ın aynı adlı romanından uyarlanmış olan bu eseri, William Broyles Jr. senaryo aşamasına getirmiştir. 2005 ABD ve Almanya ortak yapımı olan Jarhead, katılmış olduğu etkinliklerden toplamda 5 değerli ödül elde etmiştir. Savaş ve dram türünde olan Kavanoz Kafa adlı eserin konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Vietnam savaşı gazisi olan bir babanın oğlu olan Anthony Swofford, orduya yazıldıkdan birkaç gün sonra Irak’a gönderilir. Kim olduğunu bilmediği ve esas nedenini de kavrayamadığı bir ortamda kendini bulan Anthony, bol bol düşünüp bu kirli ortamı ve kendini sorgulayacaktır. Konuyu daha fazla uzatmayıp ,birazda bu eserin diğer detaylarına değinelim. Bütçesi 72 milyon dolar olan Jarhead, gişede yaklaşık 97 milyon dolar hasılat elde edip, yapımcıları olan Lucy Fisher ve Douglas Wick’i bi hayli mutlu ettirmiştir. IMDb puanı 7,1 olan Kavanoz Kafa adlı eserin, müziklerini ise Thomas Newman ele alıp bestelemiştir. 2 saat 5 dakika süresi olan Jarhead adlı filmde, şu isimler Jake Gyllenhaal (Anthony Swofford), Scott MacDonald (D.I. Fitch), Peter Sarsgaard (Alan Troy), Jamie Foxx (Staff Sgt. Sykes), Ming Lo (Bored Gunny), ve Lucas Black (Chris Kruger) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle