Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Kaygı – Inflame Filmi Full HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.576 views

Kaygı – Inflame Filmi Full HD İzle

Senaryosu genç sinemacı Ceylan Özgün Özçelik tarafından yazılıp ve yönetilen Kaygı izle adlı film, tekrarlayan kabuslarının peşine düşen Hasret adlı genç kızın yaşam öyküsünü konu edinmektedir. Psikolojik gerilim türündeki Kaygı adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Algı Eke (Hasret), Özgür Çevik (Mehmet), Dilşad Bozyiğit (Yasemin), Kadir Çermik (Baba), Asiye Dinçsoy (Anne), Selen Uçer (Haber Müdürü) ve Nurcan Ülger (Canan) ön plana çıkarak, bizlere tüm hünerlerini sergilemeye çalışmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle