Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Kayıp Çocuk The Captive 2015 Türkçe Dublaj İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.878 views

Kayıp Çocuk The Captive 2015 Türkçe Dublaj İzle

Ryan Reynolds’in başrol oynadığı 2 Ocak 2015 tarihinde ülkemizde gösterime giren Kayıp Çocuk Türkçe dublaj izle filmi ile karşınızdayız. “Başka Bir Dünya” ve “Where the Truth Lies” filmlerinden tanıdığımız Oskar Adaylı Mısır’lı yönetmen Atom Egoyan’ın kendi hikayesinden senaryasonu yazdığı ve yönettiği Kayıp Çocuk alt yazılı izle filminin konusundan kısaca bahsedecek olursak. 9 yaşında bir kız çocuğu olan Cass (Alexia Fast) babası Matthew (Ryan Reynolds) ile araçlarıyla yolda giderlerken canları tatlı bir şeyler yemek ister ve bir tatlıcı dükkanında dururlar. Matthew yiyecek birşeyler almak için girdiği dükkandan alışverişini yapıp arabasına döndüğü zaman küçük kızı Cass’in arabada olmadığını görür.

Çevrede küçük kızını aramaya başlayan Matthew bulamayınca polislere haber verir. Polislerin başlattığı soruşturmada baş süpheli olan Matthew’in karısı Tina (Mireille Enos) ile evlilikleri kötüye gitmeye başlar. 8 yıl boyunca hiç haber alınamayan küçük kızınını aramaktan vazgeçmeyen Matthew’in başından geçen olayların konu edildiği orjinal adı The Captive filminin oyuncu kadrosunda Ryan Reynolds (Matthew), Scott Speedman (Jeffrey), Rosario Dawson (Nicole), Kevin Durand (Mika), Alexia Fast (Cass), Mireille Enos (Tina) ve Bruce Greenwood (Vince) yer almışlardır. 5,9 IMDb puanlı 1 saat 52 dakikalık gerilim türündeki Kayıp Çocuk 2015 seyret filmini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Film hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında bizler ile paylaşabilirsiniz.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle