Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Kayıp Hatıralar 2015 Filmi Full HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

756 views

Kayıp Hatıralar 2015 Filmi Full HD İzle

Tecrübeli Alman kadın oyuncu Katja Riemann’ın başrolünü Polonyalı usta aktör Matthias Habich ile paylaşmış olduğu Die Abhandene Welt izle adlı film, galasını 2015 Berlin Uluslararası Film Festivali’nde yapmıştır. 2015 Almanya yapımı olan Die Abhandene Welt adlı eserin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Heller Wahn”, “L’africana”, “Bekleyiş” ve Hannah Arendt” filmlerinden tanıdığımız Alman sinemacı Margarethe von Trotta olmuştur. Dram türündeki The Misplaced World adlı film, gizemli bir yabancıyı bulmak için New York’a giden Sophie adlı kadının, çabaları ele alınıyor. Neyse ablamıza kolaylık dileyip, şimdi de Kayıp Hatıralar adlı filmin diğer detaylarına değinelim.

Yapımcılığını Markus Zimmer’ın üstlenmiş olduğu Kayıp Hatıralar adlı eserin, müziklerini ise Florian van Volxem ve Sven Rossenbach ikilisi ele alıp icra etmitir. IMDb’si 5,8 olan Die Abhandene Welt adlı eserin, süresi ise 1 saat 41 dakikadır. Dünyaca ünlü Alman yönetmen Margarethe von Tortta’nın oyuncu tercihleri şu isimler Katja Riemann (Sophie), Barbara Sukowa (Car-therina Fabiani / Evelyn Kromberger), Matthias Habich (Paul Kromberger), Robert Seeliger (Philip), Gunnar Möller (Ralf Kromberger), Karin Dor (Rosa) ve August Zirner (Georg) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle