Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Kazanova – Fellini’s Casanova 1976 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

551 views

Kazanova – Fellini’s Casanova 1976 İzle

Başrollerini Donald Sutherland, Tina Aumont ve Cicely Browne’ın paylaşmış olduğu Kazanova izle adlı filmin, yönetmenliğini “Varyete Işıkları”, “Beyaz Şeyh”, “Aylaklar”, “Sonsuz Sokaklar”, “Kalpazanlar Çetesi”, “Cabiria’nın Geceleri”, “Tatlı Hayat”, “Sekiz Buçuk”, “Ruhların Guilietta’sı”, “Satyricon”, “Roma’da Aşk Başka”, “Amarcord”, “Orkestra Provası”, “Kadınlar Kenti”, “Ve Gemi Gidiyor”, “Ginger ve Fred”, “Intervista” ve “Ay’ın Sesi” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Federico Fellini üstlenmiştir. Senaryosu Bernardino Zapponi ve Federico Fellini ikilisi tarafından ele Il Casanova Di Federico Fellini, Giacomo Casanova’nın ‘Storia Della Mia Vita’ adlı otobiyografik eserinden uyarlanmıştır. 2 saat 35 dakika süresi olan biyografi, dram, tarih ve romantik türündeki Fellini’s Casanova adlı film, 18. yüzyılın romantik ve maceraperest yazarlarından biri olan Giacomo Casanova’nın gerçek yaşam öyküsünü konu edinmektedir.

1976 İtalya ve ABD ortak yapımı olan Kazanova adlı film, o dönem birçok etkinlikte yer alıp 1 oskar heykelciği başta olmak üzere toplamda 7 değerli ödül elde etmiştir. Yapımcılık görevini Alberto Grimaldi’nin üstlenmiş olduğu Kazanova adlı filmin, müziklerini ise Nino Rota ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,1 olan Kazanova adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Donald Sutherland (Giacomo Casanova), Tina Aumont (Henriette), Cicely Browne (Madame D’Urfe), Carmen Scarpitta (Mdame Charpillon), Clara Algranti (Marcolina), Daniela Gatti (Giselda) ve Margareth Clementi (Sister Maddalena) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle erotik filmler 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri