Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Kelepçeli Aşık – To Catch A Thief İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

775 views

Kelepçeli Aşık – To Catch A Thief İzle

Başrollerinde Cary Grant ve Grace Kelly’nin oynamış olduğu Kelepçeli Aşık 1955 seyret adlı filmin, yönetmenliğini “Zevk Bahçesi”, “The Ring”, “Şantaj”, “Juno ve Paycock”, “Mary”, “Çok Şey Bilen Adam”, “Sabotaj”, “Kaybolan Kadın”, “Yabancı Muhabir”, “Sabotör”, “Aşktan da Üstün”, “Sahne Korkusu”, “Cinayet Var”, “Arka Pencere”, “Lekeli Adam”, “Ölüm Korkusu”, “Gizli Teşkilat”, “Sapık”, “Cinnet” ve “Aile Oyunu” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Alfred Hitchcock üstlenmiştir. Senaryosu John Michael Hayes tarafından ele alınan To Catch A Thief, David Dodge’un aynı adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. 1 saat 46 dakika süresi olan gizem, romantik ve gerilim türündeki Kelepçeli Aşık adlı film, işlenen bir cinayet sonrası, masum olduğunu ispatlamak için her türlü yolu deneyen John Robie adlı ana karakterin, yaşadıklarını ele almaktadır.

1955 ABD yapımı olan Kelepçeli Aşık kült film, o dönem birçok etkinlikte yer alıp 1 oskar heykelciğine layık görülmüştür. Bütçesi 2.5 milyon dolar olan To Catch A Thief adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 8.5 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevini de Alfred Hitchcock’un üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Lyn Murray ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,5 olan Kelepçeli Aşık adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Cary Grant (John Robie), Grace Kelly (Frances Stevens), Jessie Royce Landis (Jessie Stevens), John Williams (H.H. Hughson), Charles Vanel (Bertani), Brigitte Auber (Danielle Foussard) ve Jean Martinelli (Foussard) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri