Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Keskin Nişancı – American Sniper Full İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

819 views

Keskin Nişancı – American Sniper Full İzle

Amerika’lı usta sinemacı Clint Eastwood’un yönetmenliğini üstlenmiş olduğu Keskin Nişancı adlı film 2015 Oskar Töreni’nde 1 Oskar heykelciği alıp tüm ekibin yüzünü o törende bir nebzede olsa güldürmüştür. 2014 ABD yapımı olan American Sniper adlı film katılmış olduğu diğer festivallerden ise 8 ödül almıştır. Senaryosu Chris Kyle, Jim DeFelice ve Scott McEwen üçlüsünün ele aldıkları otobiyografik kitaptan hareket edilerek Jason Dean Hall tarafından kaleme alınmıştır. Biyografi, dram, savaş ve gerilim türünde olan American Sniper, Irak’ta 160 kişinin ölümüne sebep olan Chris Kyle adlı keskin nişancının hayatını konu edinmiştir. Ülkemizde vizyona 20 Şubat 2015’te Keskin Nişancı adıyla girip 34 bin kişi tarafından izlenmiştir. Bütçesi 58.8 milyon dolar olan American Sniper, gişede 542 milyon dolar hasilat elde edip, Robert Lorenz, Clint Eastwood, Bradley Cooper, Andrew Lazar ve Peter Morgan’ın yüzünü güldürmüştür. 2 saat 12 dakika süresi olan bu yapımın IMDb puanı 7,4’dür. Buram buram milliyetçilik havası kokan bu eserde şu isimler Bradley Cooper (Chris Kyle), Kyle Gallner (Goat-Winston), Cole Konis (Young Chris Kyle), Ben Reed (Wayne Kyle), Elise Robertson (Deby Kyle) Luke Sunshine (Young Jeff Kyle) ve Troy Vincent (Pastor) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle