Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Killing Winston Jones Full HD İzle

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

2.748 views

Killing Winston Jones Full HD İzle

2015 ABD yapımı olan Killing Winston Jones izle adlı filmin, yönetmenliğini Amerikalı deneyimli genç aktör Joel David Moore üstlenmiştir. Senaryosu Justin Trevor Winters tarafından ele alınan Killing Winston Jones, küçük kasabalarına yeni inşa edilmesi düşünülen spor kompleksinin adı için rekabet eden, iki spor hocasının serüvenlerini ele alıyor.

Yapımcılık görevini Deamon Hillin ve Albert Sandoval’ın üstlenmiş olduğu eserin, eğlenceli müziklerini ise Manuel Calzada ele alıp icra etmiştir. Komedi türündeki Killing Winston Jones adlı eserin, süresi ise 1 saat 44 dakikadır. Amerikalı genç aktör Joel David Moore’un 2. uzun metrajlı sinema filmi olan Killing Winston Jones’da şu isimler Richard Dreyfuss (Winston Jones), Danny Masterson (Ethan Jones), Danny Glover (Washington Carver), Jon Heder (Edwin Jones), Tyler Labine (Doug Beaudin), Lesley-Ann Brandt (Virginia Carver) ve Aly Michalka (Cookie Jones) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri