Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Kim Korkar Hain Kurttan? İzle (1966)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

578 views

Kim Korkar Hain Kurttan? İzle (1966)

IMDb Top 250 Listesi’nde şu an itibariyle kendine 242. sırada yer edinen Kim Korkar Hain Kurttan? full izle adlı filmin, yönetmenliğini “Aşk Mevsimi”, “Çalışan Kız”, “Kuş Kafesi”, “Daha Yaklaş” ve “Charlie Wilson’ın Savaşı” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Mike Nicjols üstlenmiştir. Senaryosu Ernest Lehman tarafından kaleme alınan Who’s Afraid Of Virginia Woolf?, bir ev ortamında bulunan dört farklı insanın, kendi aralarında yapmış olduğu hararetli konuşmalar ve kendi benliklerini ifşa edişi, ele alınmaktadır.

1966 ABD yapımı olan Kim Korkar Hain Kurttan? adındaki film, o dönem birçok festivalde boy gösterip 5 oskar heykelciği başta olmak üzere toplamda 22 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 7.5 milyon dolar olan eser, gişede ise yaklaşık 40 milyon dolar hasılat elde etmiştir. 2 saat 11 dakika süresi olan dram türündeki Kim Korkar Hain Kurttan? adındaki filmin, yapımcılık görevini Ernest Lehman üstlenmiş, müziklerini ise Alex North ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 8,1 olan Who’s Afraid Of Virginia Woolf? adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Elizabeth Taylor (Martha), Richard Burton (George), George Segal (Nick) ve Sandy Dennis (Honey) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle