Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Kind Hearts And Coronets – Yumuşak Kalpler İzle (1949)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

444 views

Kind Hearts And Coronets – Yumuşak Kalpler İzle (1949)

IMDB Top 250 Listesi’nde şu an itibariyle kendine 222. sırada yer edinen Kind Hearts And Coronets full izle adlı filmim, yönetmenliğini “San Demetrio London”, “Dead Of Night”, “Pink String And Sealing Wax”, “The Loves Of Joanna Godden”, “It Always Rains On Sunday”, “The Spider And The Fly”, “His Excellency”, “The Long Memory”, “Father Brown”, “To Paris With Love”, “Suç Kimde” ve “School For Scounderls” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz usta sinemacı Robert Hamer üstlenmiştir. Senaryosu John Dighton, Robert Hamer ve Nancy Mitford üçlüsü tarafından ele alınan Yumuşak Kalpler, Roy Horniman’ın ‘Israel Rank: The Autobiography Of A Criminal’ adlı romanından uyarlanmıştır. 1 saat 46 dakika süresi olan komedi ve suç türündeki Kind Hearts And Coronets adlı film, kendi hakkı olan ama annesinin yanlış bir evlilik yapması yüzünden elinden kaçırdığı dük ünvanını elde etmek için bir takım cinayetler işlemek zorunda kalan Louis adlı tuhafiyecinin, hikayesini ele almaktadır.

1949 İngiltere yapımı olan Yumuşak Kalpler adlı film, o dönem birçok festivalde boy gösterip 2 BAFTA Ödülü başta olmak üzere toplamda 5 değerli ödül elde etmiştir. Yapımcılık görevini Michael Balcon ve Michael Relph ikilisinin üstlenmiş olduğu Yumuşak Kalpler adlı filmin, müziklerini ise Ernest Irving ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 8,2 olan Kind Hearts And Coronets adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Denis Price (Louis), Valerie Hobson (Edith), Joan Greenwood (Sibella), Alec Guinness (The D’Ascoyne Family: The Duke / The Banker / The Parson / The General / The Admiral / Young Ascoyne / Young Henry / Lady Agatha), Audrey Fildes (Mama), Miles Malleson (The Hangman) ve Cilve Morton (The Prison Governor) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle erotik filmler 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri