Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Kishibe No Tabi – Journey To The Shore HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

919 views

Kishibe No Tabi – Journey To The Shore HD İzle

2015 Japonya ve Fransa ortak yapımı olan Kishibe No Tabi izle adlı film, dünya prömiyerini 2015 Cannes Film Festivali’nde gerçekleştirip, 1 değerli ödül elde ederek ayrılmıştır. Fantastik, dram ve romantik türündeki Journey To The Shore adlı eserin, yönetmenliğini “Cure”, “Kairo”, “Akarui Mirai”, “Tokyo Sanatı” ve “Sebunsu Kodo” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Japon sinemacı Kiyoshi Kurosawa üstlenmiştir. Senaryosu Takashi Ujita ve Kyoshi Kurosawa ikilisi tarafından ele alınan Ksihibe No Tabi, Kazumi Yumoto’nun aynı adlı romanından uyarlanmıştır. 2 saat 7 dakika süresi olan Journey To The Shore, 3 yıl önce boğularak öldüğü sanılan ve tekrardan karısının yanına dönen Yusuke adlı genç adamın, gizemli yaşam öyküsü ele alınıyor.

Yapımcılık görevini Hitoshi Endo, Hiroko Matsuda ve Masa Sawada üçlüsünün üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Yoshide Otomo ve Naoko Eto ikilisi ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,2 olan Kishibe No Tabi adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Tadanobu Asano (Yusuke Yabuuchi), Eri Fukatsu (Mizuki Yabuuchi), Yu Aoi (Tomoko Matsuzaki), Masao Komatsu (Shimakage), Akira Emoto (Hoshiya), Kaoru Okunuki (Kaoru Hoshiya) ve Nazomi Muraoka (Fujie) yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi