Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Konuş Onunla HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.198 views

Konuş Onunla HD İzle

İspanyol sinemasının dahi yönetmenlerinden biri olan Pedro Almodovar’ın 2002 yılında senaryosunu yazıp yönetmiş olduğu Konuş Onunla adlı filmi bir sonraki yıl katılmış olduğu Altın Küre, Oskar ve BAFTA Ödül Törenlerinden çeşitli ödüller almıştır. Bu ödül törenlerinin dışında birçok festivalde yer alan Hable Con Ella adlı film toplamda 51 değerli ödüle sahiplik etmektedir. Hiç tereddüt etmeden izleyebileceğiniz Talk To Her adlı film gizem, dram ve romantik türündedir. 2002 İspanya yapımı olan Hable Con Ella adlı film ülkemizde ise vizyona 1 Kasım 2002’de Konuş Onunla adıyla girip oldukça kalabalık bir kitle tarafından takip edilip izlenmiştir.

1 saat 52 dakika süresi olan bu eser konusu itibarıyla 4 farklı hayat hikayesinden hareket edip bizleri de bu ortamın içine sokup mendillerimizle baş başa bırakıyor. Pek detaylı olmasa da sizlere bu başyapıtı tavsiye edip şimdi de kalan kısımlara değinelim. Yapımcılığını Agustin Almodovar ve Michael Ruben’in üstlenmiş olduğu Talk To Her adlı film gişede 51 milyon dolar hasılat elde edip yapımcıların yüzünü güldürmüştür. Müziklerini Alberto Iglesias’ın bestelemiş olduğu bu eserin IMDb puanı 8,0’dır. Bu başyapıtta şu isimler Javier Camara (Beningno Martin), Dario Grandinetti (Marco Zuluaga), Leonor Watling (Alicia), Rosario Flores (Lydia Gonzalez), Mariola Fuentes (Rosa), Geraldine Chaplin (Katerina Bilova) ve Pina Bausch (Bailarina ‘Cafe Müller’) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle