Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Korkak Robert Ford’un Jesse James Suikasti 2007 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

886 views

Korkak Robert Ford’un Jesse James Suikasti 2007 İzle

Başrollerini Brad Pitt ve Casey Affleck’in paylaşmış olduğu Korkak Robert Ford’un Jesse James Suikasti izle adlı filmin, yönetmenliğini “Kasap” ve “Kibarca Öldürmek” filmlerinden tanıdığımız Yeni Zellandalı deneyimli sinemacı Andrew Dominik üstlenmiştir. Senaryosu da aynı isim tarafından ele alınan The Assassination Of Jesse James By The Coward Robert Ford, Ron Hansen’in aynı adlı kitabından uyarlanmıştır. 2 saat 40 dakika süresi olan biyografi, suç, dram, tarih ve western türündeki Korkak Robert Ford’un Jesse James Suikasti adlı film, 1880’lerin Amerika’sında, başına 10 bin dolar ödül konan ve en yakın arkadaşı tarafından ensesinden kurşunlanarak öldürülen Jesse James adlı kanun kaçağının yaşam öyküsü konu edinmektedir.

2007 ABD, Kanada ve İngiltere ortak yapımı olan Korkak Robert Ford’un Jesse James Suikasti adlı film, o dönem birçok festivalde boy gösterip 25 değerli ödüle layık görülmüştür. Bütçesi 30 milyon dolar olan The Assassination Of Jesse James By The Coward Robert Ford adlı filmin, yapımcılık görevini Jules Daley, Dede Gardner, Brad Pitt, Ridley Scott ve David Valdes üstlenmiş, müziklerini ise Nick Cave ve Warren Ellis ikilisi ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,5 olan Korkak Robert Ford’un Jesse James Suikasti adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Brad Pitt (Jesse James), Casey Affleck (Robert Ford), Mary-Louise Parker (Zee James), Brooklynn Proulx (Mary James), Sam Rockwell (Charley Ford), Jeremy Renner (Wood Hite), Sam Shepard (Frank James) ve Paul Schneider (Dick Liddil) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle