Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Kötü Öğretmen 2011 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

4.141 views

Kötü Öğretmen 2011 İzle

Güzeller güzeli Cameron Diaz ablamızın baş rolünü yakışıklı aktör Justin Timberlake ile paylaşmış olduğu Kötü Öğretmen izle adlı filmin yönetmenliğini “Walk Hard: The Dewey Cox Story” ve “Sex Tape” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı Jake Kasdan üstlenmiştir. 2011 ABD yapımı olan Bad Teacher adlı eserin senaryo yazımını ise Gene Stupnitsky ve Lee Eisenberg ikilisi kaleme almıştır. Komedi türündeki bu yapım ülkemizde ise vizyona 9 Eylül 2011’de Kötü Öğretmen adıyla girip yaklaşık 48 bin kişi tarafından izlenmiştir. Bad Teacher adlı film konusu itibarıyla ağzı bozuk öğretmen Elizabeth Halsey ile bir o kadar tam tersi yapıya sahip olan Amy Sguirrel arasındaki rekebeti ele alıp bizlere bir hayli eğlenceli anlar yaşatıyor.

Daha fazla detaya girmeyip bu hoş eseri izlemenizi tavsiye edip birazda kalan kısımlara değinelim. Bütçesi 20 milyon dolar olan Bad Teacher gişede bir iyilik yapıp yapımcılarına 216 milyon dolar kazandırmıştır. Bu talihli isimler ise Jimmy Miller ve David Householter olmuştur. 1 saat 32 dakika süresi olan bu kazançlı yapımın güzel müziklerini ise Michael Andrws bestelemiştir. IMDb puanı 5,7 olan Bad Teacher adlı eserde şu ismler Cameron Diaz (Elizabeth Halsey), Lucy Punch (AmySguirrel), Jason Segel (Russell Gettis), Justin Timberlake (Scott Delacorte), Phyllis Smith (Lynn Davies) ve John Michael Higgins (Principal Wally Snur) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle