Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Kötü Polis-The Bad Lieutenant: Port Of Call New Orleans İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.021 views

Kötü Polis-The Bad Lieutenant: Port Of Call New Orleans İzle

Usta oyuncu Nicolas Cage’in başrolünü güzel yıldız Eva Medes ile paylaşmış olduğu Kötü Polis Türkçe dublaj izle adlı filmin yönetmenliğini “Grizzly Man”, “Rescue Dawn”, “Encounters At The End Of The World” ve “Cave Of Forgotten Dreams” filmlerinden tanıdığımız Alman sinemacı Werner Herzog üstlenmiştir. 2009 ABD yapımı olan The Bad Lieutenant: Port Of Call – New Orleans, dünya prömiyerini 2009 Venedik Film Festivali’nde yapıp, buradan 2 değerli ödül elde edip ayrılmıştır. Senaryosu William M. Finkelstein tarafından kaleme alınan Kötü Polis, katılmış olduğu etkinliklerden toplamda 5 değerli ödül elde etmiştir. Dram ve suç türünde olan The Bad Lieutenant: Port Of Call – New Orleans, haksız yere katledilen 5 masum Senagalli göçmenin dosyasına bakan, kötü şöhretli bir polisin yaşadıkları konu ediniyor. Neyse konuyu kısa kesip, birazda bu eserin diğer kısımlarına değinelim.

Bütçesi 25 milyon dolar olan Kötü Polis, gişede yaklaşık 15 milyon dolar zarar edip, yapımcıları olan Stephen Belafonte, Randall Emmett, Alan Polsky, Gabe Polsky, Edward R. Pressmann ve John Thompson’u epey üzmüştür. Müziklerini Mark Isham’ın ele almış olduğu bu yapımın, IMDb puanı 6,7’dir. 2 saat 2 dakika süresi olan bu eserde, şu isimler Nicolas Cage (Terence McDonagh), Eva Mendes (Frankie Donnenfield), Val Kilmer (Stevie Pruit), Xzibit (Big Fate), Fairuza Balk (Heidi) ve Shawn Hatosy (Armand Benoit) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle