Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Koyu Laci Siyaha Yakın İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.463 views

Koyu Laci Siyaha Yakın İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2007 Goya Ödülleri töreninde 6 farklı dalda yarışıp, buradan 3 değerli ödül ile ayrılan Koyu Laci Siyaha Yakın izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. İspanyol sinemacı Daniel Sanchez Arevalo’nun ilk uzun metrajlı sinema filmi olan AzulOscuroCasiNegro, katılmış olduğu festivallerden toplamda 22 değerli ödül elde edip, büyük bir başarıya imza atmıştır. Dram türünde olan DarkBlueAlmostBlack, bir yandan okuyup babasına bakan bir diğer yandan da hapisteki sorunlu abisyle boğuşan, Jorge adlı gençin buhran dolu yaşam hikayesini konu edinip bizlere sunuluyor. Neyse konuyla daha fazla boğuşmadan şimdi de bu harika eserin diğer kısımlarına değinelim.

Yapımcılığını Jose Antonio Falez’in üstlenmiş olduğu AzulOscuroCasiNegro adlı eserin, harika müziklerini ise Pascal Gaigne ele alıp bestelemiştir. IMDb puanı 7,3 olan DarkBlueAlmostBlack adlı eserin, süresi ise 1 saat 45 dakikadır. Genç ve başarılı yönetmenimizin oyuncu tercihleri şu isimler, Quim Gutierrez (Jorge), Marta Etura (Paula), Antonio de la Torre (Antonio), Hector Colome (Andres), Raul Arevalo (Israel) ve Eva Pallares (Natalia) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle