Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Kral İçin Hologram 2015 Filmi İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.613 views

Kral İçin Hologram 2015 Filmi İzle

Oyunculuk kariyeri başarılarla dolu olan usta aktör Tom Hanks’in başrolünde oynamış olduğu Kral İçin Hologram Türkçe izle adlı filmin, yönetmenliğini “Koş Lola Koş”, “Cennet”, “Koku – Bir Katilin Hikayesi”, “Uluslararası” ve “Bulut Atlası” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Alman sinemacı Tom Tykwer üstlenmiştir. Senaryosu da aynı isim tarafından kaleme alınan Kral İçin Hologram adlı film, Dave Eggers’ın 2012 yılında yayımlanan aynı adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. 2015 ABD, Almanya, Fransa ve İngiltere ortak yapımı olan dram türündeki A Hologram For The King, batmakta olan şirketi için arayış içerisine giren Alan Clay ve şirket çalışanlarının yapmış olduğu mücadele ele alınıp konu ediniyor. Neyse konuyu daha fazla ifşa etmeyip şimdi de diğer detaylara değinelim.

Yapımcılığını Stefan Arndt, Gary Goetzman, Tom Hanks, Arcadiy Golubovich, Uwe Schott ve Tim O’Hair’in üstlenmiş olduğu eserin, harika müziklerini ise Johnny Klimek ele alıp betelemiştir. Usta yönetmen Tom Tykwer’ın oyuncu seçimleri şu isimler Tom Hanks (Alan Clay), Sidse Babett Knudsen (Hanne), Jay Abdo (Dr. Hadad), Megan Maczko (Rachel), Dhaffer L’Abidine (Hassan), Rolf Saxon (Joe Trivoli), Sarita Choudbury, Tom Skerritt ve Tracey Fairaway olmuştur.

IMDb’si, bütçesi ve süresi şu an belirsiz olan Kral İçin Hologram adlı film ile ilgili daha farklı bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle