Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Krisha 2015 Filmi Full HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

5.549 views

Krisha 2015 Filmi Full HD İzle

Başrollerinde Bryan Casserly ve Olivia Grace Applegate’in oynamış olduğu Krisha izle adlı film, dünya prömiyerini 2015 South by Southwest Film Festivali’nde yapıp 2 değerli ödül ile ayrılmıştır. 2015 ABD yapımı olan Krisha adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim Amerikalı genç sinemacı Trey Edward Shults olmuştur. 1 saat 23 dakika süresi olan dram ve komedi türündeki yapım, yıllar sonra terk ettiği ailesinin yanına Şükran Günü yemeği için geri dönen ve birçok acı gerçekle yüz yüze kalan Krisha adlı orta yaşlı kadının, yaşam öyküsü ele alınıyor.

Yapımcılığını Chase Joliet, Justin R. Chan, Trey Edward Shults ve Wilson Smith’in üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Brian McOmber ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,1 olan Krisha adlı film, birçok festivale katılıp toplamda 9 değerli ödül elde etmiştir. Genç yönetmen Trey Edward Shults’un ilk uzun metrajlı sinema filmi olan Krisha’da şu isimler Olivia Grace Applegate (Olivia), Bryan Casserly (Logan), Alex Dobrenko (Alex), Chris Doubek (Dr. Becker), Billie Fairchild (Grandma), Krisha Fairchild (Krisha) ve Robyn Fairchild (Robyn) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi