Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Kumiko, Hazine Avcısı Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.045 views

Kumiko, Hazine Avcısı Filmi İzle

Dünya prömiyerini 2014 Sundance Film Festivali’nde yapıp buradan Müzikal Score ABD Dramatik Jüri Özel Ödülü ile ayrılan Kumiko, Hazine Avcısı izle adlı filmin, yönetmenliğni “Plastic Utopia”, Goliath” ve “Kid-Thing” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı David Zellner üstlenmiştir. Senaryosu Nathan ve David Zellner kardeşler tarafından kaleme alınan Kumiko, The Treasure Hunter, katılmış olduğu festivallerden toplamda 8 değerli ödül elde edip tüm ekibin yüzünü güldürmüştür. Dram türünde olan Kumiko, The Treasure Hunter adlı eserin konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Hayatında tavşanından başka hiçbir değeri olmayan 29 yaşındaki Kumiko, gerçek bir olaydan esin alınıp çekilen Fargo adlı filmi izlediğinde çok önemli bir ayrıntı yakalar. Bu, onun monoton ve anlamsız hayatını değiştirecek tek ümit ışığıdır. Kumiko, yüzlerce kere izlemiş olduğu film için hemen hazırlıklara başlar ve hatta bir kütüphane kitap sayfasından bir harita çalarak, almış olduğu notlar sonucu yola koyulur. Neyse konuyu daha fazla deşmeden, şimdi de klankısımlara değinelim.

Yapımcılığını Andrew Banks, Jim Burke, Cameron Lamb, Chris Ohlson ve Nathan Zellner’in üstlenmiş olduğu Kumiko, Hazine Avcısı, gişede yaklaşık 700 bin dolar hasilat elde etmiştir. Müziklerini The Octopus Project ekibinin ele almış olduğu bu yapımın IMDb puanı ise 6,9’dur. 1 saat 45 dakika süresi olan Kumiko, The Treasure Hunter adlı filmde şu isimler, Rinko Kikuchi (Kumiko), Nobuyuki Katsube (Sakagami), Shirley Venard (Older Woman), David Zellner (Policeman), Nathan Zellner (Robert), Kanako Higashi (Michi) ve Ichi Kyokaku (Library Security Guard) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle