Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

La Commare Secca – Korkunç Orakçı – The Grim Reaper HD

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

633 views

La Commare Secca – Korkunç Orakçı – The Grim Reaper HD

Değerli takipçilerimiz bu sefer sizlere, dünyaca ünlü efsane isim Bernardo Bertolucci’nin ilk uzun metrajlı sinema filmi olan Korkunç Orakçı izle adlı yapımı beğeninize sunmaktayız. Senaryosu Pier Paolo Pasolini, Bernardo Bertolucci ve Sergio Citti üçlüsü tarafından kaleme alınan La Commare Secca, vahşi bir şekilde katledilen bir hayat kadının cinayetini aydınlatmak için hareket eden emniyet birimlerinin ve bir grup insanın gayretlerini konu edinmektedir.

1962 İtalya yapımı olan La Commare Secca adlı filmin, IMDb puanı ise 7,0’dır. 1 saat 28 dakika süresi olan dram, suç ve gizem türündeki The Grim Reaper adlı filmin, yapımcılık görevini Antonino Cervi üstlenmiş, müziklerini ise Piero Piccioni ve Carlo Rustichelli ikilisi ele alıp icra etmiştir. Oskarlı usta yönetmen Bernardo Bertolucci’nin oyuncu tercihleri şu isimler Francesco Ruiu (Canticchia), Giancarlo De Rosa (Nino), Vincenzo Ciccora (Mayor), Alfredo Leggi (Bostelli), Gabriella Giorgelli (Esperia), Santina Lisio (Esperia’s mother), Carlotta Barilli (Serenella) ve Ada Peragostini (Maria) öncelikli olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri