Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

La Patota – Paulina Türkçe Dublaj Seyret


IMDB:

Yorum yapılmamış

3.364 views

La Patota – Paulina Türkçe Dublaj Seyret
720p

Arjantinli genç yıldız Dolores Fonzi’nin başrolünü usta aktör Oscar Martinez ile paylaşmış olduğu La Patota izle adlı film, dünya prömiyerini 2015 Cannes Film Festivali’nde Uluslararası Eleştirmenler Haftası bölümünde yapıp, FIBRESCI ve Nespresso Büyük Ödülü’nü elde ederek ayrılmıştır. 2015 Arjantin, Brezilya ve Fransa ortak yapımı olan Paulina adlı eserin, yönetmenliğini “El Amor – Primera Parte”, “El Estudiante” ve “Los Posibles” filmlerinden tanıdığımız Arjantinli genç sinemacı Santiago Mitre üstlenmiştir. Senaryosu Mariano Llinas ve Santiago Mitre ikilisi tarafından ele alınan La Patota, Buenos Aires’de bir gece vakti, bir çetenin gözü dönmüş elemanlarının cinsel saldırısına maruz kalan Paulina adlı genç avukat kadının, yaşam hikayesi ele alınıyor. Neyse bu tür iğrençliklerden uzak durup, şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılık görevini Didar Domehri, Laurent Baudens, Axel Kuschevatzky, Agustina Llambi-Campbell, Santiago Mitre, Gael Nouaille, Walter Salles, Nacho Viale, Lita Stantnic ve Fernando Brom’un üstlenmiş olduğu La Patota adlı eserin, müziklerini ise Nicholas Varchausky ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,7 olan Paulina adlı filmin, süresi ise 1 saat 43 dakikadır. Başarılı yönetmen Santiago Mitre’nin oyuncu tercihleri şu isimler Dolores Fonzi (Paulina), Oscar Martinez (Fernando), Esteban Lamothe ve Cristian Salguero olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle