Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Ladybird Ladybird – Minik Kuş, Minik Kuş 1994 Online İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

961 views

Ladybird Ladybird – Minik Kuş, Minik Kuş 1994 Online İzle

Dünya prömiyerini 1994 Berlin Uluslararası Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 2 değerli ödül ile ayrılan Minik Kuş, Minik Kuş izle adlı filmin, yönetmenliğini “Düşen Kadın”, “Kerkenez”, “Family Life”, “Black Jack”, “The Gamekeeper”, “Looks And Smiles”, “Fatherland”, “Gizli Ajanda”, “Ayak Takımı”, “Raining Stones”, “Ülke ve Özgürlük”, “Carla’nın Şarkısı”, “Benim Adım Joe”, “Ekmek ve Güller”, “Emekçiler”, “Afili Delikanlı”, “Duygudan da Öte”, “Biletler”, “Özgürlük Rüzgarı”, “İşte Özgür Dünya”, “Hayata Çalım At”, “Tehlikeli Yol”, “Meleklerin Payı”, “Özgürlük Dansı” ve “I, Daniel Blake” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz usta sinemacı Ken Loach üstlenmiştir. Senaryosu Rona Munro tarafından kaleme alınan Ladybird Ladybird, dört farklı ırka mensup erkekle evlenip boşanan 4 çocuğa sahip Maggie’nin, gerçek yaşam öyküsünü ele almaktadır.

1994 İngiltere yapımı olan Ladbird Ladybird adlı film, o dönem Berlin dışında da birçok etkinliğe katılarak ödül sayısını 6’ya yükseltmiştir. 1 saat 41 dakika süresi olan dram türündeki Minik Kuş, Minik Kuş adlı filmin, yapımcılık görevini Sally Hibbin üstlenmiş, müziklerini ise George Fenton ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,5 olan Ladybird Ladybird adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Crissy Rock (Maggie Conlan), Vladimir Vega (Jorge), Sandie Lavelle (Mairead), Mauricio Venegas (Adrian), Ray Winstone (Simon), Clare Perkins (Jill) ve Jason Stracey (Sean) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle