Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Lazarus Etkisi-The Lazarus Effect İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.448 views

Lazarus Etkisi-The Lazarus Effect İzle

Değerli arkadaşlar şimdi de sizlere, Amerikalı genç sinemacı David Gelb’in yönetmenliğini üstlenmiş olduğu Lazarus Etkisi Türkçe dublaj izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2015 ABD yapımı olan The Lazarrus Effect adlı eserin, senaryo yazımını Luke Dawson ve Jeremy Slater ikilisi kaleme almıştır. Korku ve gerilim türünde olan Lazarus Etkisi adlı çalımanın konusu şöyle gelişmektedir. Bir grup tıp öğrencisi, ölüleri diriltecek bir formül bulmuşlardır. Bu deneyi çeşiti hayvanlar üzerinde deneyip, gayet başarılı olmuşlardır. Gurubun üyelerinden biri olan Zoe, bir kaza sonucu ölür ve arkadaşları bu işlemi onun üzerinde deneyip, başarıya ulaşırlar.Fakat geri dönen Zoe değildir. Lafı daha fazla uzatmayıp, şimdi de The Lazarrus Effect’in diğer teknik kısımlarına değinelim. Bütçesi 3.3 milyon dolar olan Lazarus Etkisi, gişede izleyicileri etkisi altına alıp, yaklaşık 38 milyon dolar hasilat elde etmiştir. Bu değerli miktarı elde eden isimler Jason Blum, Luke Dawson, Matthew Kaplan, Jimmy Miller ve Cody Zwieg olmuştur. Müziklerini Sarah Schachner’in ele almış olduğu bu etkiliyici eserin, IMDb puanı ise 5,2’dir. 1 saat 23 dakika süresi olan The Lazarrus Effect’te şu isimler Mark Duplass (Frank), Olivia Wilde (Zoe), Sarah Bolger (Eva), Evan Peters (Clay), Donald Glover (Niko), Ray Wise (Mr.Wallace) ve Scott Sheldon (Security Guard) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle