Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Life, Animated Türkçe Dublajlı İzle (2016)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

402 views

Life, Animated Türkçe Dublajlı İzle (2016)
720p

2016 ABD ve Fransa ortak yapımı olan Life, Animated izle adlı belgesel filmin, yönetmenliğini Uganda asıllı Amerikalı oskarlı sinemacı Roger Ross Williams üstlenmiştir. Senaryosu Ron Suskind tarafından kaleme alınan Life, Animated, aynı ismin, aynı adlı kitabından uyarlanmıştır. 1 saat 29 dakika süresi olan aile ve animasyon türündeki Life, Animadet adlı belgesel film, Owen Suskind’in hayata ilk adım atışından günümüze uzanan yaşam öyküsü ele alınmaktadır.

Dünya prömiyerini 2016 Sundance Film Festivali’nde yapan ve aynı etkinlikten 1 değerli ödül ile ayrılan Hayat, Animasyon adlı belgesel film, birçok etkinliğe katılıp şu an için 6 değerli ödül ile ayakta durmaktadır. Yapımcılık görevini Julie Goldman ve Roger Ross Williams ikilisnin üstlenmiş olduğu Hayat, Animasyon adlı belgesel filmin, müziklerini ise Todd Griffin ve Dylan Stark ele almıştır. IMDb’si 8,3 olan Life, Animated adlı belgesel filmde, şu isimler Jonathan Freeman, Gilbert Gottfried, Owen Suskind ve Ron Suskind yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle