Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Life Of A King – Bir Efsanenin Hayatı İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

469 views

Life Of A King – Bir Efsanenin Hayatı İzle

2013 ABD yapımı olan Life Of A King izle adlı filmin, yönetmenliğini “Don McKay” filminden tanıdığımız Amerikalı genç sinemacı Jake Goldberger üstlenmiştir. Senaryosu Dan Wetzel, Jake Goldberger ve David Scott üçlüsü tarafından kaleme alınan Bir Efsanenin Hayatı, belli bir dönem cezaevinde yattıktan sonra ömrünü kenar mahalle çocuklarının gelişimine adayan Eugene Brown adlı eski mahkumun, yaşam öyküsünü ele almaktadır.

IMDb’si 6,9 olan Life Of A King adlı filmin, yapımcılık görevini Tatiana Kelly ve Jim Young üstlenmiş, müziklerini ise Eric V. Hachikian ele almıştır. 1 saat 40 dakika süresi olan dram türündeki Bir Efsanenin Hayatı adlı filmin, oyuncu kadrosunda Cuba Gooding Jr. (Eugene), Dennis Haysbert (Searcy), LisaGay Hamilton (Sheila King), Thurston Hill (Henry), Chidi Ajufo (Officer Davison), Danielle Angeli (Perry’s Lady Friend) ve Jaida-Iman Benjamin (Rhonda) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri