Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Life Of Brian – Brian’ın Hayatı Türkçe Dublaj İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.623 views

Life Of Brian – Brian’ın Hayatı Türkçe Dublaj İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, IMDb Top 250 Listesi’nde şu an itibariyle kendine 173. sırada yer edinen Brian’ın Hayatı izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1979 İngiltere yapımı olan Life Of Brian adlı filmin, yönetmenliğini “Kutsal Kadeh”, “The Meaning Of Life”, “Yaramaz Köstebek” ve “Absolutely Anything” filmlerinden tanıdığımız İngiliz sinemacı Terry Jones üstlenmiştir. Senaryosu Graham Chapman, John Celese, Terry Jones, Eric Idle, Terry Gilliam ve Michael Palin tarafından kaleme alınan Life Of Brian, Hollywood film sektöründe zaman zaman ele alınan birtakım çıvık dini motifli filmlere göndermelerde bulunup, tiye almaktadır.

Bütçesi 4 milyon dolar olan Life Of Brian adlı film, gişede ise yaklaşık 20 milyon dolar hasılat elde ederek, yapımcısı John Goldstone’u epey sevindirmiştir. IMDb’si 8,1 olan yapımın, müziklerini ise Geoffrey Burgon ele alıp icra etmiştir. 1 saat 34 dakika süresi olan komedi türündeki Brian’ın Hayatı adlı filmde, şu isimler Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin, Terence Bayler, Carol Cleveland, Kenneth Colley, Neil Innes, Charles McKeown, John Young ve Gwen Taylor ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle