Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Lolo 2015 Filmi Türkçe Dublaj İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.569 views

Lolo 2015 Filmi Türkçe Dublaj İzle

2015 Fransa yapımı olan Lolo adlı film, galasını 2015 Venedik Uluslararası Film Festivali’nde yapıp övgü dolu sözler alarak ayrılmıştır. Komedi türündeki Lolo filmi izle adlı eserin, yönetmenliğini “Looking For Jimmy”, “Paris’te 2 Gün”, “Kontes”, “Gökten Bir Uydu Düştü” ve “New York’ta 2 Gün” filmlerinden tanıdığımız Fransız sinemacı Julie Delpy üstlenmiş ve ayrıca da başrolde oynamıştır. Senaryosu Eugenie Grandval ve Julie Delpy ikilisi tarafından ele alınan Lolo, annesini başka erkekle çekmeyen ve her daim annesinin sevgililerine zorluk çıkartan Lolo adlı genç ergen çocuğun hınzırlıklarını ele alıyor. Neyse konuyla daha fazla içli dışlı olmadan şimdi de diğer detaylara değinelim.

Yapımcılığını Michael Gentile’nin üstlenmiş olduğu Lolo adlı film, ülkemizde ise vizyona 27 Kasım 2015’te girecektir. Müziklerini Mathieu Lamboley’in ele alıp bestelemiş olduğu yapımın IMDb puanı ise 6,3’dür. 1 saat 39 dakika süresi olan Lolo adlı filmin oyuncu kadrosunda şu isimler Julie Delpy (Violette), Dany Boon (Jean-Rene), Vincent Lacoste (Lolo), Karin Viard (Ariane), Xavier Alcan (Xavier), Georges Corraface (Sakis) ve Julie Tristant (Julie) yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle