Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Sessiz Çığlık 2015 Filmi HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.922 views

Sessiz Çığlık 2015 Filmi HD İzle

Dünya prömiyerini 2015 Cannes Film Festivali’nde yapan ve Altın Palmiye ödülü için yarışan Sessiz Çığlık izle adlı filmin, yönetmen koltuğuna “Reprise” ve “Oslo, 31. August” filmlerinden tanıdığımız Danimarkalı genç sinemacı Joachim Trier oturmuştur. Senaryosu Eskil Vogt ve Joachim Tirer ikilisi tarafından ele alınan Louder Than Bombs, biricik eşinin vefatından sonra çocukları ile birlikte hayata dört elle sarılan ve bu buhranlı süreçi atlatmak için mücadele eden Isabelle Reed adlı kadın fotoğraf sanatçısının yaşam öyküsününü konu edinmektedir. Bu kısacık özetimizden sonra şimdi de kalan kısımlara değinelim.

2015 Norveç, Danimarka ve Fransa ortak yapımı olan Louder Than Bombs adlı eser, katılmış olduğu etkinliklerden şimdilik 1 değerli ödül elde etmiştir. Yapımcılığını Albert Berger, Joshua Astrachan, Alexandre Mallet-Guy, Thomas Robsahm, Ron Yerxa ve Marc Turtletaub’un üstlenmiş olduğu esere 11 milyon dolar harcanmıştır. Dram türündeki Louder Than Bombs adlı filmin harika müziklerini ise Ola Flottum ele alıp bestelemiştir. 1 saat 49 dakika süresi olan yapımın IMDb’si ise 6,6’dır. Başarılı genç yönetmen Joachim Trier’in oyuncu tercihleri şu isimler Jesse Eisenberg (Jonah), Rachel Brosnahan (Erin), Amy Ryan (Hannah), Isabelle Huppert (Isabelle Reed), Gabriel Byrne (Gene Reed), David Stratharin (Richard) ve Ruby Jerins (Melanie) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle