Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Love Steaks 2013 Alt Yazılı İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.077 views

Love Steaks 2013 Alt Yazılı İzle

Değerli takipçilerimiz bu sefer sizlere, Baltık Denizi kıyısında yer alan bir otelde, çalışan iki genç aşığın çalkantılı yaşamını konu edinen, Love Steaks izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Yönetmenliğini Jakob Lass’ın üstlenmiş olduğu Love Steaks, galasını 2013 Münih Film Festivali’nde yapıp, buradan 5 değerli ödül alıp ayrılmıştır. 2013 Almanya yapımı olan bu eserin, senaryo yazımını Nico Woche, Jacob Lass, Timon Schaeppi ve Ines Schiller kaleme almıştır. 9 değerli ödülü elinde bulunduran Love Steaks, komedi, dram ve romantik türündedir. IMDb puanı 6,9 olan bu değerli eserin, yapımcılık görevini Ines Schiller ve Golo Schultz ikilisi üstlenmiştir. Yer yer gülüp yer yerde hüzünlendiğimiz bu yapımın, güzel müziklerine ele atan isim Golo Schultz olmuştur. 1 saat 29 dakika süresi olan Love Steaks’de şu isimler Lana Cooper (Lara Schmelzing), Franz Rogowski (Clemens Pollozek), Kerstin Abendroth (Personalchefin), Eric Popp (Küchenchef), Marcel Gronzka (Koch), Ralf Winter (Concierge) ve Marcel Herbrich (Koch Marcel) yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle