Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Ma Ma 2015 Full HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.281 views

Ma Ma 2015 Full HD İzle

Güzeller güzeli oskarlı yıldız Penelope Cruz’un başarolünü deneyimli İspanyol aktör Luis Tosar ile paylaşmış olduğu Ma Ma izle adlı film, dünya prömiyerini bu yıl 40.’sı düzenlenen Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapacaktır. 2015 İspanya yapımı dram türündeki Ma Ma adlı eserin, senaristliğini ve yönetmenliğini “La Ardilla Roja”, “Lucia”, “Ateşli Oda” ve “Havana’da 7 Gün” filmlerinden tanıdığımız İspanyol sinemacı Julia Medem üstlenmiştir. 1 saat 51 dakika süresi olan Ma Ma, işsiz bir öğretmenin meme kanserine yakalandıktan sonraki yapmış olduğu çetin mücadele konu edinip, bizlerin önüne sunuluyor. Bu kısa özetimizden sonra şimdi de diğer detaylara değinelim.

Yapımcılığını Penelope Cruz ve Julia Medem’in üstlenmiş olduğu Ma Ma adlı filmin, harika müziklerini ise Alberto Iglesias ele alıp icra etmiştir. Şimdiden binlerce kişi tarafından merakla ve heyecanla beklenen Ma Ma adlı film, ülkemizde vizyona 18 Aralık 2015’te kendi özgü adıyla girecektir. Dünya ünlü İspanyol yönetmen Julia Medem’in oyuncu seçimleri şu isimler Penelope Cruz (Magda), Luis Tosar (Arturo), Asier Etxeandia (Julian), Alex Brendemühl (Raul), Silvia Abascal (Enfermera), Anna Jimenez (Natasha) ve Virginia Avila (ICU Nurse) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle