Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Mad Max: Fury Road – Çılgın Max: Öfkeli Yollar İzle


Yorum yapılmamış

2.115 views

Mad Max: Fury Road – Çılgın Max: Öfkeli Yollar İzle

Ana çekimleri Temmuz 2012’de Namibya’da başlayan Mad Max: Fury Road adlı film yaklaşık 2 yıllık bir uğraş sonucu gösterime hazır bir hale gelmiştir. Çekimleri oldukça zor şartlarda gerçekleşen Mad Max: Fury Road adlı film dünya prömiyerini 14 Mayıs 2015’de Cannes Film Festivali’nde yapıp daha sonraki gün ise tüm dünya genelinde aynı anda gösterime girecektir. İlk bölümü yaklaşık 30 yıl önce çekilen bu eserin yönetmen koltuğuna yine George Miller oturmuştur. Bu isim ayrıca yanına Brendan McCarthy ve Nick Lathouris’i de alıp senaryo yazımını gerçekleştirmiştir.

Aksiyon, macera ve gerilim türünde olan bu yapım ülkemizde ise Çılgın Max: Öfkeli Yollar adıyla gösterime girecektir. 2 saatlik süresi olan Mad Max: Fury Road’da geleceğin dünyasında hayatta kalmak isteyen bir grup insanın yapmış olduğu mücadele ele alınıyor. Bütçesi 100 milyon dolar olan bu eserin yapımcılık görevini George Miller, Doug Mitchell ve P. J. Voeten üstlenmiştir. Oldukça yüksek temposuyla öne çıkan bu yapımın müziklerini ise Junkie XL bestelemiştir. Başarılı yönetmen George Miller’ın bu eser için oyuncu tercihleri şu isimler Tom Hardy (Max Rockatansky), Charlize Theron (Imperator Furiosa), Nicholas Hoult (Nux), Rpsie Huntington-Whiteley (Splendid), Zoe Kravitz (Toast) ve Nathan Keough (Capable) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi