Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Madımak: Carina’nın Günlüğü İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.844 views

Madımak: Carina’nın Günlüğü İzle
720p

Genç sinemacı Ulaş Bahadır, 1993 yılında kadınların toplumdaki yerini arıştırmak için ülkemize gelen ve 2 Temmuz’da Sivas’a gidip Madımak Oteli katliamında hayatını yitiren Hollanda vatandaşı Carina Cuanna’nın günlük notlarından, hareket edip senaryosunu yazıp ve yönetmiş olduğu Madımak: Carina’nın Günlüğü adlı belgesel ve dram türündeki filmi, vizyona 25 Eylül 2015’te girip, bizleri bir kez daha acı gerçeklerle yüzleştirecektir. Neyse eserin politik yanlarına pek değinemeyip, şimdi de şu kirli ortamda, yapımın diğer detaylarına değinelim..

Gökkuşağı Film önderliğinde gerçekleşen yapımda şu isimler Denise Ankel (Carina Cuanna), Altan Erkekli (Metin Altıok), Mustafa Alabora (Behçet Aysan), Füsun Demirel (Sultan Sivri), Erdal Tosun (Vali), Rıza Akın (Ali Sivri), Bahar Selvi (Yasemin Sivri), Umut Kurt (Hasret Gültekin), Meray Ülgen (Nesimi Çimen), Selin Yiğit (Asuman Sivri) ve Muhlis Asan (Aziz Nesin) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle