Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Maestro 2014 Türkçe Dublaj İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

868 views

Maestro 2014 Türkçe Dublaj İzle

Belçikalı genç yıldız Deborah François’in başrolünü yakışıklı Fransız aktör Pia Marmai ile paylaşmış olduğu Maestro izle adlı film, dünya prömiyerini 2014 Chicago Uluslararası Film Festivali’nde yapmıştır. 2014 Fransa yapımı olan Maestro adlı eser, birkaç festivalde kendisine yer edinmiş ve 1 değerli ödül elde etmiştir. Komedi türündeki Maestro adlı filmin, yönetmen koltuğuna “Bienvenue En Suisse”, “Notre Univers Impitoyable”, “Ensemble, C’Est Trop” ve “Cookie” filmlerinden tanıdığımız İsviçreli sinemacı Lea Fazer oturmuştur. Senaryosu Jocelyn Quivrin ve Lea Fazer ikilisi tarafından kaleme alınan Meastro, kendisini hiç beklemediği bir anda ünlü aktörlerin yer almış olduğu bir filmde bulan Henry adlı genç oyuncunun zirveye çıkış öyküsü ele alınıp, bizlerin önüne servis ediliyor. Neyse konuyu daha fazla kurcalamadan şimdi de diğer püff noktalara değinelim.

Bütçesi 2 milyon €uro olan Maestro adlı eserin yapımcılık görevini EricAltmayer, Nicolas Altmayer ve Isabelle Grellat üçlüsü üstlenmiştir. Müziklerini Clement Ducol’un ele alıp bestelemiş olduğu Maestro adlı filmin IMDB puanı ise 6,9’dur. 1 saat 21 dakika süresi olan Maestro adlı eserin oyuncu kadrosunda şu isimler Pio Marmai (Henri Renaud), Michael Lonsdale (Cedric Rovere), Deborah François (Gloria), Alice Belaidi (Pauline Vatel), Nicolas Bridet (Nico), Dominique Reymond (Francine) ve Micha Lescot (Jose) yer almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle