Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Maigret Sets A Trap 2016 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

538 views

Maigret Sets A Trap 2016 İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2016 İngiltere yapımı olan Maigret Sets A Trap seyret adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1 saat 27 dakika süresi olan suç, dram, gizem ve gerilim türündeki Maigret Sets A Trap adlı filmin, yönetmenliğini deneyimli İngiliz televizyoncu Ashley Pearce üstlenmiştir. Senaryosu Stewart Harcourt tarafından ele alınan Maigret Sets A Trap, Georges Simenon’ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. IMDb’si 7,1 olan Maigret Sets A Trap adlı film, 1955’lerin Paris’inde, dört masum insanın canına kast ederek ortalık kaybolan bir seri katilin, peşine düşen başmüfettiş Jules Maigret ve ekip arkadaşlarının, serüvenlerini ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Jeremy Gwilt’ın üstlenmiş olduğu Maigret Sets A Trap adlı filmin, müziklerini ise Samuel Sim ele alıp icra etmiştir. Başarılı yönetmen Ashley Pearce’ın oyuncu tercihleri şu isimler Rowan Atkinson (Chief Inspector Jules Maigret), Leo Staar (Inspector LaPointe), Shaun Dingwall (Inspector Janvier), Alexander Campbell (Dennis Lecoin), Beth Cooke (Georgette Lecoin), Zsofia Rea (Nicole Lecoin) ve Colin Mace (Inspector Lognon) öncelikli olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi