Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Mal De Pierres – From The Land Of The Moon İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

2.213 views

Mal De Pierres – From The Land Of The Moon İzle

Oskarlı deneyimli yıldız Marion Cotillard’ın başrolünü Fransız aktör Louis Garrell ile paylaşmış olduğu Mal De Pierres 2016 izle adlıfilm, ilk gösterimini 2016 Cannes Film Festivali’nde yapıp ayrıca Altın Palmiye ödülü için yarışacaktır. 2016 Frnsa yapımı olan Mal De Pierres adlı filmin, yönetmenliğini “Un Week-end Sur Deux”, “Le Fils Prefere”, “Vendome Meydanı”, “L’adversaire”, “Selon Charlie”, “Un Bacon Sur La Mer” ve “Un Beau Dimanche” filmlerinden tanıdığımız Fransız sinemacı Nicole Garcia üstlenmiştir. Senaryosu Jacques Fieschi ve Nicole Garcia ikilisi tarafından ele alınan From The Land Of The Moon, Milena Agus’un aynı adlı çok satan romanından uyarlanmıştır. 1 saat 56 dakika süresi olan romantik ve dram türündeki From The Land Of The Moon adlı film, 2. Dünya Savaşı sonrasında, istemeyerek de olsa mutsuz bir evliliğe adım atan ve aradığı gerçek aşkı başka bir erkekde bulan Gabrielle adlı genç kadının, yaşadığı olayları ele almaktadır.

Bütçesi 10.3 milyon €uro olan Mal de Pierres adlı filmin, yapımcılığını Alain Attal üstlenmiştir. Usta yönetmen Nicole Garcia’nın oyuncu tercihleri şu isimler Marion Cotillard (Gabrielle), Louis Garrel (Andre Sauvage), Alex Brendemühl (Jose), Victor Quilichini (Marc – 14 ans), Gwendoline Fiquet, Brigitte Roüan, Victprie Du Bois, Caroline Meggle, Ines Grunenwald ve Aloise Sauvage öncelikli olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle